W dniu 23 wrzeAi??nia 2005 r. odbyAi??y siAi?? uroczyste obchody 30 – lecia Centralnego Muzeum PoA?arnictwa w MysAi??owicach. WAi??rA?d wielu znamienitych goAi??ci w uroczystoAi??ci wziAi??li udziaAi?? m.in. : Wielkopolski Komendant WojewA?dzki PaAi??stwowej StraA?y PoA?arnejAi?? nadbrygadier Ryszard KamiAi??ski, Komendant PowiatowyAi?? PaAi??stwowej StraA?y PoA?arnej w Grodzisku Wlkp. mAi??. bryg. Zbigniew Lepa, Kierownik Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach – Pani Anna Formaniewicz wraz z podlegAi??ymi pracownikami, delegacja Miasta i Gminy Rakoniewice wraz Burmistrzem Jerzym J. Sieradzanem.

Przybyli goAi??cie gratulowali jubileuszu iAi?? nie A?aAi??owali sAi??A?w uznania dla Dyrektora za dokonania do tej placA?wki. W dalszej kolejnoAi??ci przystAi??piono do zwiedzania sal ekspozycyjnychAi?? Muzeum, a przede wszystkim nowo otwartych pawilonA?w wystawowych.

Zaproszeni goAi??cie

Gratulacje dla Dyrektora Muzeum nadbryg. w st. spocz. F. Deli - skAi??ada Burmistrz MiG Rakoniewice

Gratulacje dla Dyrektora Muzeum nadbryg. w st. spocz. F. Deli – skAi??ada Burmistrz MiG Rakoniewice

Gratulacje dla Dyrektora Muzeum nadbryg. w st. spocz. F. Deli - skAi??ada Komendant Powiatowy PSP w Grodzisku Wlkp.

Gratulacje dla Dyrektora Muzeum nadbryg. w st. spocz. F. Deli – skAi??ada Komendant Powiatowy PSP w Grodzisku Wlkp.

GAi??A?wne uroczystoAi??ci

Ekspozycja poAi??wiAi??cona Wielkopolskiemu Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach