Jednym z punktA?w programu Dnia Otwartego Muzeum byAi??o otwarcie Sali filatelistycznej z wystawAi?? o tytule: „Ochrona PrzeciwpoA?arowa w Obronie Ai??ycia i Mienia”, przygotowanAi?? ze zbiorA?w Janusza Dzyra i Ryszarda KamiAi??skiego.

WAi??rA?d zaproszonych osA?b goAi??ciliAi??my autorA?w wystawy:

• Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? nadbryg. Ryszarda KamiAi??skiego i bryg. w st. spocz. Janusza Dzyra orazAi??Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? UrzAi??du MarszaAi??kowskiego w Poznaniu Wojciecha Jankowiaka z maAi??A?onkAi??.
  • Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? Ai?? StarostAi?? grodziskiego WAi??adysAi??awa Chwalisza
  • Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? Ai?? Ai??Ai??Ai?? dr HelenAi?? Witecka i KatarzynAi?? Folek z Centralnego Muzeum PoA?arnictwaAi?? w MysAi??owicach
  • Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? Ai?? Ai??Ai?? Komendanta Powiatowego PSP w Grodzisku mAi??.bryg. Zbigniewa LepAi??
  • Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? Ai?? Ai??Ai?? Burmistrza Rakoniewic JA?zefa Jerzego Sieradzana z maAi??A?onkAi??
  • Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? Ai?? Ai??Ai?? w-ce burmistrz KrystynAi?? Pietrzak
  • Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? Ai?? Ai??Ai?? przewodniczAi??ca Rady Miasta AleksandrAi?? TomaszewskAi??

otwarcie sali filatelistycznej 1.bmp

otwarcie sali filatelistycznej 2