Jednym z punktA?w programu Dnia Otwartego Muzeum byA�o otwarcie Sali filatelistycznej z wystawA� o tytule: „Ochrona PrzeciwpoA?arowa w Obronie A�ycia i Mienia”, przygotowanA� ze zbiorA?w Janusza Dzyra i Ryszarda KamiA�skiego.

WA�rA?d zaproszonych osA?b goA�ciliA�my autorA?w wystawy:

• A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A� nadbryg. Ryszarda KamiA�skiego i bryg. w st. spocz. Janusza Dzyra orazA�Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A�A�A�A�A� UrzA�du MarszaA�kowskiego w Poznaniu Wojciecha Jankowiaka z maA�A?onkA�.
  • A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A� A� StarostA� grodziskiego WA�adysA�awa Chwalisza
  • A�A�A�A�A�A�A�A�A� A� A�A�A� dr HelenA� Witecka i KatarzynA� Folek z Centralnego Muzeum PoA?arnictwaA� w MysA�owicach
  • A�A�A�A�A�A�A�A�A�A� A� A�A� Komendanta Powiatowego PSP w Grodzisku mA�.bryg. Zbigniewa LepA�
  • A�A�A�A�A�A�A�A�A�A� A� A�A� Burmistrza Rakoniewic JA?zefa Jerzego Sieradzana z maA�A?onkA�