Dnia 28.06.07r. w Rakoniewicach na terenie Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa goAi??ciAi??a ekipa Telewizji Polskiej z programem ai??zPytanie na Ai??niadanieai??i??ai??i??. Ekipa telewizyjna goAi??ciAi??a przez 5 dni w Wielkopolsce wyszukujAi??c dla widzA?w Programu ai??z2ai??? ciekawostek turystycznych na wakacje. WybA?r Rakoniewic i Muzeum w towarzystwie takich miast jak PoznaAi??, Biskupin, ChodzieA? i Kalisz stanowi dla nas ogromnAi?? promocjAi?? i Ai??wiadczy o tym, A?e wysiAi??ek jaki wkAi??adamy w rozwA?j naszego Ai??rodowiska przynosi wymierne efekty.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

FormuAi??a programu zakAi??adaAi??a trzy 5 minutowe wejAi??cia na A?ywo na antenAi?? ogA?lnopolskAi??, w czasie ktA?rych naleA?y jak najszybciej, jak najwiAi??cej i jak najbardziej interesujAi??co zareklamowaAi?? danAi?? miejscowoAi??Ai?? czy placA?wkAi??. MyAi??lAi??, A?e w Rakoniewicach to siAi?? udaAi??o zrealizowaAi??. SzalejAi??cy reporter jak w studio nazywano JoasiAi?? PAi??kalAi?? dwoiAi?? siAi?? i troiAi??, aby w ciAi??gu kolejnych 5 minutA?wek pokazaAi?? caAi??ej Polsce w czym tkwi urok Muzeum PoA?arnictwa, przedstawiAi?? atrakcje turystyczne Rakoniewic, folklor i tradycje ale teA? historiAi?? i wspA?Ai??czesnoAi??Ai??.

ByAi??a wiAi??c podrA?A? zabytkowymi chevroletami, gaszenie ognia sikawkAi??, szybowanie na wysiAi??gniku ponad wieA?Ai?? muzeum przy wtA?rze orkiestry z Rostarzewa, byAi?? kabaret po 40-tce serwujAi??cy Ai??lepe ryby i plince, byli mAi??odzi przedstawiciele firm: holenderskiej, masarniczej czy „Polskie SzkAi??o” produkujAi??cej bombki no i mocny akcent koAi??cowy ai??i?? chA?r „Nuta w NutAi??” z pieAi??niAi?? biesiadnAi?? w zabytkowym budynku muzeum, wAi??rA?d sikawek i sztandarA?w.

Spotkanie w dniu 28 czerwca na terenie Muzeum PoA?arnictwa z ekipAi?? telewizyjnej ai??z2ai???ai??i?? pozostanie na dAi??ugo w naszej pamiAi??ci, ale co waA?niejsze zainteresowaAi??o rA?wnieA? telewidzA?w, a o to przecieA? chodziAi??o.

Frekwencja w Muzeum w ciAi??gu ostatnich dni wzrosAi??a, wiAi??kszoAi??Ai?? to turyAi??ci indywidualni, ktA?rzy o Rakoniewicach dowiedzieli siAi?? oglAi??dajAi??c Ai??ai??zPytanie na Asniadanie ai???ai??i??TVP 2 .

3. pytanie na Ai??niadanie