Dnia 28.06.07r. w Rakoniewicach na terenie Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa goA�ciA�a ekipa Telewizji Polskiej z programem a�zPytanie na A�niadaniea��a��. Ekipa telewizyjna goA�ciA�a przez 5 dni w Wielkopolsce wyszukujA�c dla widzA?w Programu a�z2a�? ciekawostek turystycznych na wakacje. WybA?r Rakoniewic i Muzeum w towarzystwie takich miast jak PoznaA�, Biskupin, ChodzieA? i Kalisz stanowi dla nas ogromnA� promocjA� i A�wiadczy o tym, A?e wysiA�ek jaki wkA�adamy w rozwA?j naszego A�rodowiska przynosi wymierne efekty.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

FormuA�a programu zakA�adaA�a trzy 5 minutowe wejA�cia na A?ywo na antenA� ogA?lnopolskA�, w czasie ktA?rych naleA?y jak najszybciej, jak najwiA�cej i jak najbardziej interesujA�co zareklamowaA� danA� miejscowoA�A� czy placA?wkA�. MyA�lA�, A?e w Rakoniewicach to siA� udaA�o zrealizowaA�. SzalejA�cy reporter jak w studio nazywano JoasiA� PA�kalA� dwoiA� siA� i troiA�, aby w ciA�gu kolejnych 5 minutA?wek pokazaA� caA�ej Polsce w czym tkwi urok Muzeum PoA?arnictwa, przedstawiA� atrakcje turystyczne Rakoniewic, folklor i tradycje ale teA? historiA� i wspA?A�czesnoA�A�.

ByA�a wiA�c podrA?A? zabytkowymi chevroletami, gaszenie ognia sikawkA�, szybowanie na wysiA�gniku ponad wieA?A� muzeum przy wtA?rze orkiestry z Rostarzewa, byA� kabaret po 40-tce serwujA�cy A�lepe ryby i plince, byli mA�odzi przedstawiciele firm: holenderskiej, masarniczej czy „Polskie SzkA�o” produkujA�cej bombki no i mocny akcent koA�cowy a�� chA?r „Nuta w NutA�” z pieA�niA� biesiadnA� w zabytkowym budynku muzeum, wA�rA?d sikawek i sztandarA?w.

Spotkanie w dniu 28 czerwca na terenie Muzeum PoA?arnictwa z ekipA� telewizyjnej a�z2a�?a�� pozostanie na dA�ugo w naszej pamiA�ci, ale co waA?niejsze zainteresowaA�o rA?wnieA? telewidzA?w, a o to przecieA? chodziA�o.

Frekwencja w Muzeum w ciA�gu ostatnich dni wzrosA�a, wiA�kszoA�A� to turyA�ci indywidualni, ktA?rzy o Rakoniewicach dowiedzieli siA� oglA�dajA�c A�a�zPytanie na Asniadanie a�?a��TVP 2 .

3. pytanie na A�niadanie