Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach ai??i?? OddziaAi?? Zamiejscowy Centralnego Muzeum PoA?arnictwa w MysAi??owicach – laureatem plebiscytu ai??zWielkie Odkrywanie Wielkopolski”

W dniu dzisiejszym tj.8.X.09r. otrzymaliAi??my wiadomoAi??Ai?? z DziaAi??u Marketingu Polska GAi??os Wielkopolski, A?e Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach zdaniem czytelnikA?w w plebiscycie Wielkie OdkrywanieAi?? Wielkopolski w kategorii Atrakcja Turystyczna zajAi??Ai??o I MIEJSCE.

Plebiscyt odbywaAi?? siAi?? na Ai??amach gazety, Polska GAi??os Wielkopolski, ktA?ra wraz z WielkopolskAi?? OrganizacjAi?? TurystycznAi?? byAi??a organizatorem.

Patronat honorowy sprawuje MarszaAi??ek WojewA?dztwa Wielkopolskiego, Marek WoA?niak.

Bardzo gorAi??co dziAi??kujAi?? wszystkim, ktA?rzy w plebiscycie oddali swA?j gAi??os na Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach. Turystom z kraju i z zagranicy, ale przede wszystkim WAi??adzom miasta i mieszkaAi??com Rakoniewic.

DziAi??kujAi?? jest to nasz wspA?lny sukces.

Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai??Ai?? opracowaAi??a:Ai??Ai??