Dnia 1.XII.2009r. o godz. 1400 na terenie Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach odbyAi??a siAi?? niezwykAi??a uroczystoAi??Ai?? ai??i?? Jubileusz 10 lecia Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Wlkp.

Na uroczystoAi??Ai?? przybyli m.in. Starosta Grodziski StanisAi??aw Hadka, Burmistrz Rakoniewic JA?zef Jerzy Sieradzan, Burmistrzowie i WA?jtowie pow. grodziskiego oraz straA?acy i funkcjonariusze poA?arnictwa z nadbryg. Ryszardem KamiAi??skim.

GoAi??ci powitaAi?? oraz spotkanie poprowadziAi?? Komendant Powiatowy PSP w Grodzisku Wlkp. Wojciech Nolka.

Najbardziej zasAi??uA?onym funkcjonariuszom oraz osobom, ktA?re w znaczny sposA?b przyczyniAi??y siAi?? do powoAi??ania Komendy zostaAi??y wrAi??czone odznaczenia oraz pamiAi??tkowe upominki.

Z okazji 10 lecia Komendy PSP w Grodzisku Wlkp. ukazaAi??o siAi?? wydawnictwo jubileuszowe autorstwa Wojciecha Nolka, oraz Dariusza Matuszewskiego.

Promocja ksiAi??A?ki wraz z prezentacjAi?? multimedialnAi?? przygotowana zostaAi??a przez Dariusza Matuszewskiego w „Galerii na Strychu” Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa. GoAi??cie wysAi??uchali ciekawego referatu na temat historii grodziskiej StraA?y, obejrzeli krA?tki wystAi??p straA?aka iluzjonisty a nastAi??pnie po zwiedzeniu wystawy przeszli do Sali audio-wizualnej na poczAi??stunek przy muzyce zespoAi??u Dariusza BasiAi??skiego.

Spotkanie upAi??ynAi??Ai??o w wyjAi??tkowo miAi??ej i koleA?eAi??skiej atmosferze.

1. 10 KP PSP Grodzisk wlkp.

2. 10 lat KP PSP Grodzisk wlkp.

3. 10 lat KP PSP Grodzisk wlkp.

4. 10 lat KP PSP Grodzisk wlkp.

5. 10 Lat KP PSP Grodzisk wlkp.

6. 10 lat KP PSP Grodzisk wlkp.

7. 10 lat KP PSP Grodzisk wlkp.

8. 10 lat KP PSP Grodzisk wlkp.