W dniach 13 ai??i?? 16 paA?dziernika 2011r. na terenie woj. Wielkopolskiego odbywaAi??oAi?? siAi?? wyjazdowe posiedzenie Komisji Kobiecych DruA?yn PoA?arniczych ZG ZOSP RP w Warszawie.

Jednym z punktA?w programu byAi??a wizyta w Wielkopolskim Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach.

Spotkanie na Sali z W-ce Prezesem ZW ZOSP RP w Poznaniu nadbryg. Ryszardem KamiAi??skim oraz pracownikami muzeum upAi??ynAi??Ai??o w miAi??ej atmosferze. Panie uczestniczAi??ce w naradzie wysAi??uchaAi??y kilku sAi??A?w na temat poA?arnictwa w Wielkopolsce a nastAi??pnie zwiedziAi??y muzeum.

Ogromne wraA?enie wywarAi??a na zwiedzajAi??cych sala multimedialna ai??zStraA?acy na ratunek przyrodzieai??? oraz fontanna na rakoniewickim rynku.

Wizyta w Rakoniewicach PaAi?? reprezentujAi??cych nieomal wszystkie WojewA?dztwa z terenu Polski , to ogromna promocja i reklamaAi?? nie tylko dla muzeum lecz rA?wnieA? dla miasta.

1. wyjazdowe posiedzenie komisji

2. wyjazdowe posiedzenie komisji