W dniach 13 a�� 16 paA?dziernika 2011r. na terenie woj. Wielkopolskiego odbywaA�oA� siA� wyjazdowe posiedzenie Komisji Kobiecych DruA?yn PoA?arniczych ZG ZOSP RP w Warszawie.

Jednym z punktA?w programu byA�a wizyta w Wielkopolskim Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach.

Spotkanie na Sali z W-ce Prezesem ZW ZOSP RP w Poznaniu nadbryg. Ryszardem KamiA�skim oraz pracownikami muzeum upA�ynA�A�o w miA�ej atmosferze. Panie uczestniczA�ce w naradzie wysA�uchaA�y kilku sA�A?w na temat poA?arnictwa w Wielkopolsce a nastA�pnie zwiedziA�y muzeum.

Ogromne wraA?enie wywarA�a na zwiedzajA�cych sala multimedialna a�zStraA?acy na ratunek przyrodziea�? oraz fontanna na rakoniewickim rynku.

Wizyta w Rakoniewicach PaA� reprezentujA�cych nieomal wszystkie WojewA?dztwa z terenu Polski , to ogromna promocja i reklamaA� nie tylko dla muzeum lecz rA?wnieA? dla miasta.

1. wyjazdowe posiedzenie komisji

2. wyjazdowe posiedzenie komisji