Pod takim hasAi??em dnia 16 lipca wAi??Parku Miejskim wAi??Wolsztynie odbywaAi?? siAi?? festyn charytatywny pod patronatem Fundacji UsAi??yszeAi?? AfrykAi??. Projekt realizowany zAi??udziaAi??em StraA?akA?w Zawodowej iAi??Ochotniczej StraA?y PoA?arnej na terenie Wielkopolski ma na celu zebranie Ai??rodkA?w na zakup wozu straA?ackiego iAi??niezbAi??dnego sprzAi??tu do utworzenia jednostki straA?ackiej wAi??miasteczku Butiama wAi??Tanzanii.

Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa zostaAi??o zaproszone do udziaAi??u wAi??festynie wspierajAi??c swoim udziaAi??em AkcjAi??, rA?wnoczeAi??nie promujAi??c iAi??reklamujAi??c placA?wkAi?? wystawAi?? eksponatA?w iAi??materiaAi??ami informacyjnymi.

Tekst: Anna Formaniewicz,
Foto: Hubert Kolergasimy_afryke2016-muzeum__1_ gasimy_afryke2016-muzeum__2_ gasimy_afryke2016-muzeum__3_ gasimy_afryke2016-muzeum__4_