Dnia 22Ai??czerwcaAi??2016 r. Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa odwiedziAi??y dzieci z Przedszkola JAi??zykowego Bajka z Leszna dla ktA?rych Muzeum przygotowaAi??o nietypowy program pobytu w Rakoniewicach. Po zwiedzeniu ekspozycji muzealnych, starsze dzieci zostaAi??y zaproszone do Sali Edukacji Ekologiczno-PoA?arniczej,Ai?? nastAi??pnie na wszystkich uczestnikA?w czekaAi??a niespodzianka ai??i?? spotkanie ze straA?akami z Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Wlkp.

Dzieci wraz z opiekunamiAi?? uczestniczyAi??y w zabawach edukacyjnych i konkursach straA?ackich przygotowanych przez StraA?akA?w i pracownikA?w Muzeum.

PiAi??kna pogoda i wspaniaAi??a atmosferaAi?? wszystko to sprawiAi??o A?eAi?? przedszkolakiAi?? z Leszna wyjeA?dA?aAi??y z Rakoniewic z UAi??miechniAi??tymi Buziami.

Tekst: Anna FormaniewiczAi?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Ai?? Foto. A. Stachura-Grzegorek,Ai??Hubert Koler

1. Leszno - 22.06.20162. Leszno - 22.06.20163. Leszno - 22.06.20164. Leszno - 22.06.20165. Leszno - 22.06.20166. Leszno - 22.06.2016