Dnia 02.09.2016r. juA? po raz VI odbyAi?? siAi?? w Rakoniewicach Bieg na DychAi?? im. MichaAi??a DrzymaAi??y poAi??Ai??czony z OgA?lnopolskimi Biegami StraA?akA?w PSP na 10 km. W tym dniu do miasteczka liczAi??cego niewiele ponad 3 tys. mieszkaAi??cA?w przybyAi??o 1500 uczestnikA?w biegu w tym 340 straA?akA?w wraz z rodzinami. Biegi Rakoniewickie cieszAi?? siAi?? ogromnAi?? popularnoAi??ciAi?? i sympatiAi??, wystarczy na dowA?d podaAi?? fakt A?e lista zapisA?w uczestnikA?w zostaAi??a zamkniAi??ta po 8 min. 23 sek. phentermine Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa czynnie uczestniczy w organizacji BiegA?w, na terenie muzeum w otoczeniu eksponatA?w i w przyjaznej atmosferze organizowany jest Catering dla zawodnikA?w. Medale biegaczom i puchary zwyciAi??skim druA?ynom straA?ackim wrAi??czali miAi??dzy innymi przedstawiciel Komendy GAi??A?wnej PSPAi?? Z-ca Dyrektora Biura Logistyki bryg. JarosAi??aw Latuszek, Dyrektor Centralnego Muzeum PoA?arnictwa st. bryg Edward Pruski oraz Komendant Wielkopolski PSP st. kpt.Ai?? Andrzej Bartkowiak.

WiAi??cej informacji na:Ai??