Dnia 02.09.2016r. juA? po raz VI odbyA� siA� w Rakoniewicach Bieg na DychA� im. MichaA�a DrzymaA�y poA�A�czony z OgA?lnopolskimi Biegami StraA?akA?w PSP na 10 km. W tym dniu do miasteczka liczA�cego niewiele ponad 3 tys. mieszkaA�cA?w przybyA�o 1500 uczestnikA?w biegu w tym 340 straA?akA?w wraz z rodzinami. Biegi Rakoniewickie cieszA� siA� ogromnA� popularnoA�ciA� i sympatiA�, wystarczy na dowA?d podaA� fakt A?e lista zapisA?w uczestnikA?w zostaA�a zamkniA�ta po 8 min. 23 sek. phentermine Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa czynnie uczestniczy w organizacji BiegA?w, na terenie muzeum w otoczeniu eksponatA?w i w przyjaznej atmosferze organizowany jest Catering dla zawodnikA?w. Medale biegaczom i puchary zwyciA�skim druA?ynom straA?ackim wrA�czali miA�dzy innymi przedstawiciel Komendy GA�A?wnej PSPA� Z-ca Dyrektora Biura Logistyki bryg. JarosA�aw Latuszek, Dyrektor Centralnego Muzeum PoA?arnictwa st. bryg Edward Pruski oraz Komendant Wielkopolski PSP st. kpt.A� Andrzej Bartkowiak.

WiA�cej informacji na:A�