Dnia 07.10.2016r. Wielkopolskie Muzeum PoA?arnictwa goAi??ciAi??o na wyjazdowym posiedzeniu czAi??onkA?w ZarzAi??du Miejsko Gminnego ZOSP RP z zaprzyjaA?nionej z Muzeum Gminy Wolsztyn.

Spotkanie na ktA?re przybyli m.in. Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis oraz z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Wolsztynie bryg. SAi??awomir Asnita, otworzyAi?? i zebranych powitaAi?? Prezes dh. Henryk Ai??ok. Jednym z punktA?w posiedzenia byAi??a prezentacja muzeum, kierownik Anna Formaniewicz przedstawiAi??a phentermine w paru sAi??owach historiAi?? powstania placA?wki i zaprosiAi??a goAi??ci na zwiedzanie. WiAi??kszoAi??Ai?? osA?b miaAi??a okazjAi?? zapoznaAi?? siAi?? ze zbiorami muzeum po raz pierwszy, duA?e wraA?enie zrobiAi??a prezentacja zajAi??Ai?? na Sali Edukacyjnej, ktA?rAi?? straA?acy obiecaliAi?? promowaAi?? w swoich Ai??rodowiskach.

Foto. Hubert Koler