3 wrzeAi??nia na terenie Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa miaAi??a miejsce niezwykAi??a uroczystoAi??Ai??, w ktA?rej brali udziaAi?? mieszkaAi??cy gminy Rakoniewice. PodziAi??kowanie rolnikom za tegoroczne plony zAi??oA?yli wAi??odarze miasta. W godzinachAi??1600 – 2300 Ai??Ai??muzeum tAi??tniAi??o A?yciem, oprA?cz obrzAi??dA?w doA?ynkowych goAi??cie mieli moA?liwoAi??Ai?? wysAi??uchaAi?? koncertu przygotowanego przez rakoniewickich przedszkolakA?w, obejrzeAi?? szkolny spektakl teatralny i pokazy taneczne. NastAi??pnie na scenie zagoAi??ciAi?? zespA?Ai?? Schatzi Band, ktA?ry zaprezentowaAi?? dobrze znane publicznoAi??ci zagraniczne i polskie covery. Punkt kulminacyjny imprezy stanowiAi??a trwajAi??ca do pA?A?nych godzin wieczornych zabawa taneczna.

Tekst: Anna Formaniewicz
Foto: Hubert Koler