14 marca 2018 roku Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach odwiedzili:

• Dionizy JaAi??niewicz ai??i?? Starosta WrzesiAi??ski
  • Tomasz KaAi??uA?ny ai??i?? Burmistrz WrzeAi??ni
  • mAi??. bryg. Piotr TrawiAi??ski ai??i?? Komendant Powiatowy PSP we WrzeAi??ni
  • Andrzej Janke ai??i?? Prezes ZarzAi??du OddziaAi??u Powiatowego ZOSP we WrzeAi??ni

GoAi??cie w trakcie zwiedzania naszego Muzeum mieli okazje zapoznaAi?? siAi?? z eksponatami pochodzAi??cymi z terenu Powiatu WrzesiAi??skiego, spoAi??rA?d, ktA?rych najwaA?niejszy to bez wAi??tpienia Chevrolet z 1929 roku. Pojazd niegdyAi?? znajdowaAi?? siAi?? na wyposaA?eniu Ochotniczej StraA?y PoA?arnej w WAi??gierkach (Powiat WrzesiAi??ski), skAi??d w 1988 roku trafiAi??, jako eksponat do Wielkopolskiego Muzeum PoA?arnictwa w Rakoniewicach. Podczas zwiedzania nie obyAi??o siAi?? takA?e bez opowieAi??ci, oraz wspominek na temat podziwianych eksponatA?w.